Pulsní oxymetrie

Pulsní oxymetrie je metodou umožňující pomocí pulsních oxymetrů měřit saturaci hemoglobinu arteriální krve kyslíkem - označuje se jako SpO2 - a srdeční (tepovou) frekvenci. Výsledky měření poskytují významnou informaci o stavu transportu kyslíku do tkání, a pulsní oxymetry proto nacházejí své uplatnění téměř ve všech lékařských oborech.

Společnost Nonin Medical patří k průkopníkům vývoje pulsních oxymetrů již od roku 1986. Výrobky společnosti se prodávají ve více než 125 zemích světa.

Všechny oxymetry Nonin mají technologii PureSat, která spolu se senzory PureLight zajišťují přesné čtení i nepříznivých podmínkách - technologie eliminují pohybové artefakty, nedostatečnou perfuzi, tmavě zabarvenou kůži, ... .

2500A VET - ruční pulsní oxymetr pro veterinární použití

Oxymetr PalmSat 2500A VET je malý univerzální digitální oxymetr pro přesné měření SpO2 a srdeční frekvence. Přístroj má zvukové a optické alarmy mezních hodnot měření. Délka provozu na čtyři baterie AA je až 100 hodin (podle typu použité baterie). Základní dodávka obsahuje : …

více o produktu »

7500FO, oxymetr do magnetické rezonance se senzory z optických vláken

Oxymetr je významný svým použitím v prostředí magnetické rezonance. S oxymetrem se používají senzory, které v sobě nemají žádné kovové součásti a mohou být proto připojeny na pacienta, který je vyšetřován pomocí magnetické rezonance. Oxymetr samotný (přístroj s displejem, AC/AD…

více o produktu »

Flexibilní senzory na opakované použití

Flexibilní senzory kombinují pohodlí měkkých senzorů na jedno použití s ekonomikou tvrdých senzorů na opakované použití. Opakovaně použitelné flexibilní (pružné a ohebné) senzory vyrobené z odolného silikonu se používají především na dlouhodobější monitorování.

více o produktu »

3150 USB - WristOx2, pulsní oxymetr

Optimální oxymetr pro domácí péči, v nemocnicích i dalších zdravotnických zařízeních. Pro monitorování pacientů v nočních hodinách, spánkových laboratořích, při různých zátěžových testech - šestiminutový test chůze, bicyklová ergometrie, apod..

více o produktu »

8500 pulsní oxymetr

Ruční pulsní oxymetr pro všestranné použití. Mírný retro - vzhled, avšak s nejnovější technologií. Vynikající provozní doba 100 hodin na 6 ks AA baterií.

více o produktu »

2500/2500A PalmSat, pulsní oxymetr

Ruční pulsní oxymetry bez alarmů (2500), nebo s alarmy (2500A). Všestranné použití - nemocnice, záchranné služby, domácí péče, ... . Výborná provozní doba 80 hodin na 4 AA baterie.

více o produktu »

7500, pulsní oxymetr

Stylový, kompaktní oxymetr model 7500 má nízký profil umožňující stabilní stálé umístění nebo použití při transportu pacientů.

více o produktu »

Pevné senzory na opakované použití

Nonin Medical má pevné senzory k pulsním oxymetrům pro všechny pacienty a pro různé použití - krátkodobé i dlouhodobéí monitorování.

více o produktu »

3150 BLE - WristOx2, pulsní oxymetr

Optimální oxymetr s bluetooth přenosem dat do operačního systému iOS, s datovým kabelem USB pro přenos dat do software nVision. Pro domácí péči, v nemocnicích i dalších zdravotnických zařízeních. Pro monitorování pacientů v nočních hodinách, spánkových laboratořích, při různých…

více o produktu »

9590 Onyx - Vantage, nástupce legendárního oxymetru Onyx

Onyx Vantage patří ke špičkovému výrobku mezi prstovými oxymetry různých výrobců. Má testovanou kvalitu měření také u dětských pacientů, pacientů s nízkou perfuzí nebo tmavě zabarvenou kůží. Je možné jej použít na všech prstech, včetně palců na rukou i nohou u dospělých i…

více o produktu »

9600 - Avant, pulsní oxymetr

Stolní pulsní oxymetr pro široké použití. Velmi intuitivní ovládání. Provoz na baterie i ze sítě, uživatelsky vyměnitelná baterie s velmi rychlým nabíjením. Technologie měření PureSAT - i pro měření při nízké perfusi a pohybových artefaktech. Čitelný, jasný displej.

více o produktu »

Jednorázové textilní senzory

Řada 6000C textilních jednorázových senzorů je zhotovena z pružného textilního materiálu, díky kterému lze senzor snadno umístit především u dětí a novorozenců. Adhezivní, odolná látka umožňuje bezpečné použití a časté přemístění.  

více o produktu »

Senzory pulsní oxymetrie veterinární

Používají se výhradně s veterinárními pulsními oxymetry 2500AV, 9847V.

více o produktu »