Senzory pulsní oxymetrie

Přesné výsledky měření, na které se můžete spolehnout, začínají vždy u kvality senzorů. Senzorem (snímačem) se nazývá ta část přístrojů, která snímá informace na lidském těle. Informace o senzorech, jejich popis, kompatibilitu s jednotlivými přístroji naleznete v této části webových stránek.

Senzory pulsní oxymetrie Nonin pracující s technologií označenou jako PureLight® se vyznačují čistým, silným a jasným světlem diod, které je podmínkou pro přesné a stabilní výsledky měření. Pulsní oxymetry Nonin používající technologie PureSAT® - speciálně vyvinutý postup zpracování signálů, a spolu se senzory PureLight® zajišťují klinicky prověřenou přesnost, spolehlivost u všech pacientů, a to i za nepříznivých podmínek měření (pohybové artefakty, tmavá kůže, nízká perfuze, šok pacienta, ..) a v rozmanitých klinických aplikacích.

Flexibilní senzory na opakované použití

Flexibilní senzory kombinují pohodlí měkkých senzorů na jedno použití s ekonomikou tvrdých senzorů na opakované použití. Opakovaně použitelné flexibilní (pružné a ohebné) senzory vyrobené z odolného silikonu se používají především na dlouhodobější monitorování.

více o produktu »

Pevné senzory na opakované použití

Nonin Medical má pevné senzory k pulsním oxymetrům pro všechny pacienty a pro různé použití - krátkodobé i dlouhodobéí monitorování.

více o produktu »

Jednorázové textilní senzory

Řada 6000C textilních jednorázových senzorů je zhotovena z pružného textilního materiálu, díky kterému lze senzor snadno umístit především u dětí a novorozenců. Adhezivní, odolná látka umožňuje bezpečné použití a časté přemístění.  

více o produktu »

Senzory pulsní oxymetrie veterinární

Používají se výhradně s veterinárními pulsními oxymetry 2500AV, 9847V.

více o produktu »